Profilaktyka cukrzycy w powiecie piaseczyńskim

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 listopada 2017

Informujemy, że Europejskie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. otrzymało dofinansowanie dla 10 projektów dotyczących profilaktyki cukrzycy w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 W ramach dofinansowanych projektów odbędą się: 

  • Bezpłatne badania profilaktyczne skierowane do osób w wieku 60+, które nie miały do tej pory stwierdzonej cukrzycy oraz mieszkają na terenie woj. mazowieckiego.
  • Cykliczne wykłady dla osób chorych na cukrzycę, ich rodzin oraz wszystkich pozostałych zainteresowanych tematyką profilaktyki cukrzycy. Wykłady będą obejmowały podstawowe problemy związane z cukrzycą: czynniki ryzyka, powikłania, profilaktyka oraz leczenie cukrzycy, konsultacje dietetyczne i poradnictwo żywieniowe, rola aktywności fizycznej.
  • Szkolenia specjalistyczne dla lekarzy i pielęgniarek z woj. mazowieckiego na temat najnowszych badań dotyczących diagnostyki, leczenia praz profilaktyki cukrzycy.

Projekty swoim zasięgiem obejmują następujące miasta, powiaty i gminy:

  • Warszawa i powiaty: legionowski, otwocki, piaseczyński (w tym Gminę Prażmów), pruszkowski, wołomiński i warszawski zachodni
  • Radom i następujące gminy: Jedlińsk, Jastrzębia, Jedlnia-Letnisko, Gózd, Skaryszew, Kowala, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew i Przytyk.

Zapraszamy do zapoznania się z pismem informacyjnym oraz ulotką, które przesyłamy w załączniku. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz przekazywania informacji mieszkańcom powiatu piaseczyńskiego na temat możliwości wzięcia udziału w bezpłatnych badaniach, cyklicznych wykładach i szkoleniach.

 

Szczegółowe informacje dotyczące bezpłatnych badań,

harmonogramów cyklicznych wykładów oraz szkoleń

znajdują się na stronie profilaktyka-cukrzycy.pl

a także pod telefonami: 533 337 350 oraz 505 707 805. 

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-11-02
Data publikacji:2017-11-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1085