VIII Bieg Św. Franciszka w Prażmowie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 października 2021
W niedzielę 10 października 2021 roku odbył się kolejny Bieg Św. Franciszka.
Do mety dobiegło 96 osób i 6 psów!
Statuetki dla pierwszych trzech miejsc we wszystkich kategoriach wręczali, jak co roku, Ksiądz Proboszcz Tadeusz Polak i Wójt Jan Adam Dąbek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim biegaczom i dziękujemy za tak liczny udział.

Dziękujemy też organizatorom i współorganizatorom: Stowarzyszenie Kondycja, CUW Prażmów oraz Stowarzyszenie Radar.

Poniżej wyniki:

Wyniki 8. Biegu św. Franciszka.

500 m dziewcząt

    • 1. Maria Pastuszka 1:54
    • 2. Weronika Bernaciak 1:55
    • 3. Stefania Bruzda 2:01

4. Amelia Majchrzycka 2:07
5. Agata Matulka 2:15
6. Antonina Sucholewska 2:21
7. Paulina Matulka 2:27
8. Blanka Rudo 2:29
9. Matylda Kowalik 2:32
10. Aleksandra Szczygielska 2:33
11. Iga Rudo 2:35
12. Natalia Dąbrowska 2:48
13. Zuzanna Wrotek 2:49
14. Laura Wrotek 2:53
15. Antonina Kowalik 3:02

500 m chłopców

    • 1. Aleksander Izak 1:54
    • 2. Karol Kasiński 1:56
    • 3. Bartłomiej Bernaciak 1:57

4. Kajetan Wrotek 2:05
5. Kacper Bieleń 2:07
6. Julian Seryło 2:08
7. Michał Hacia 2:10
8. Filip Zamejć 2:12
9. Franciszek Nowacki 2:13
10. Jerzy Olczak 2:14
11. Bartosz Małkowski 2:18
12. Adam Majchrzycki 2:20
13. Aleksander Nowacki 2:24
14. Jan Dulczewski 2:31
15. Jan Kołecki 2:32
16. Piotr Łukasiewicz 2:35
17. Paweł Łukasiewicz 2:41
18. Stefan Karnicki 2:47
19. Jan Bucholc 2:55

1500 m dziewcząt

    • 1. Natalia Sucholewska 5:58
    • 2. Amelia Jabłonkowska 6:16
    • 3. Gabriela Kowalik 8:00

4. Oliwia Rudo 8:10
5. Klara Bruzda 10:04
6. Kinga Adach 10:05
7. Agata Przybysz 11:01

1500 m chłpców

    • 1. Tomasz Adach 5:54
    • 2. Patryk Dąbrowski 6:018
    • 3. Daniel Wilk 7:16

4. Damian Wilk 7:46

Bieg z Psem 5 km

    • 1. Sylwester Wilk 19:20
    • 2. Piotr Laskowski 19:50
    • 3. Tomasz Kasiński 20:28

4. Maciej Olczak 24:44
5. Krzysztof Rogala 25:04
6. Michał Kasiński 25:16

Bieg Główny 5 km

    • 1. Bartosz Kucharski 16:56
    • 2. Piotr Szczepański 16:57
    • 3. Hubert Szczygielski 17:20

4. Aleksander Ostasiuk 18:04
5. Piotr Senator 18:32

    • 6. Aleksandra Płocińska 18:37 – 1. Kobieta

7. Dominik Kiljańczyk 18:45

    • 8. Oliwia Paradowska 18:49 – 2. Kobieta

9. Michał Dębecki 18:55
10. Adam Rybak 19:16
11. Kajetan Szokalski 19:18
12. Sylwester Wilk 19:20
13. Daniel Paśko 19:41
14. Damian Sucholewski 19:45
15. Piotr Laskowski 19:50
16. Łukasz Domianiak 19:56

    • 17. Agnieszka Marcinek 20:16 – 3. Kobieta

18. Tomasz Kasiński 20:28
19. Bartosz Różański 20:38
20. Nowicki Rafał 20:45
21. Szymaniak Jakub 21:35
22. Marcin Rojewski 24:21
23. Daniel Mikielski 24:40
24. Maciej Olczak 24:44
25. Dariusz Rożej 24:59
26. Krzysztof Rogala 25:04
27. Michał Kasiński 25:16
28. Bogusława Dziedzic 25:18 – 4. Kobieta
29. Kazimierz Szokalski 25:20
30. Natalia Sucholewska 25:47 – 5. Kobieta
31. Malwina Dziewońska 25:48 – 6. Kobieta
32. Urszula Szokalska 26:25 – 7. Kobieta
33. Mateusz Szokalski 26:33
34. Izabela Adamkiewicz 26:38 – 8. Kobieta
35. Grażyna Osełka 26:38 – 9. Kobieta
36. Jolanta Seryło 27:40 – 10. Kobieta
37. Dorota Kasińska 27:43 – 11. Kobieta
38. Filip Szokalski 28:04
39. Justyna Kitka 28:27 – 12. Kobieta
40. Joanna Stenrzycka 29:41 – 13. Kobieta
41. Sylwia Kępa 30:47 – 14. Kobieta
42. Piotr Kępa 30:49
43. Monika Jabłońska 30:50 – 15. Kobieta

Jeszcze raz GRATULUJEMY!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Trzy pierwsze miejsca w kategorii Bieg z psem

    Trzy pierwsze miejsca w kategorii Bieg z psem

  • Powiększ zdjęcie Bieg chłopców na 500 metrów

    Bieg chłopców na 500 metrów

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-10-12
Data publikacji:2021-10-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Lena Piziorska
Liczba odwiedzin:433