Ważna informacja - rekrutacja do szkół i przedszkoli w 2022 roku.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 marca 2022

Informuję, że w dniu 25 marca br. opublikowane zostały listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.  Wynika z nich, że do przedszkola w Prażmowie i Nowym Prażmowie oraz oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Uwielinach jest łącznie 410 chętnych.

Wyżej wymienione placówki na chwilę obecną dysponują łącznie 383 miejscami. Po weryfikacji przez komisje rekrutacyjne deklaracji kontynuacji oraz nowych wniosków okazało się, że 27 dzieci nie zostało zakwalifikowanych.

Nie oznacza to, że nie zostaną przyjęte. Rodziców dzieci od 3. do 6. roku życia, zamieszkujących na terenie Gminy Prażmów pragnę uspokoić, że nie zostaną bez pomocy. Każde dziecko, którego prawni opiekunowie przystąpili do procesu rekrutacyjnego (złożyli niezbędną dokumentację w wymaganym terminie), zostanie przyjęte do jednego z przedszkoli na terenie Gminy Prażmów.

Mogę Państwa zapewnić, że zrobię wszystko, co będzie w mojej mocy, by jak największa liczba dzieci została przyjęta, jeśli nie do wymarzonej placówki, to do położnej najbliżej niej.

Z poważaniem,

Wójt Gminyt Prażmów

Jan Adam Dąbek

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-03-30
Data publikacji:2022-03-30
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Admin
Liczba odwiedzin:1429