Jesteś tutaj: Start / Gospodarka odpadami

Gospodarka odpadami

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Informacja dla mieszkańców dot. odbioru odpadów wielkogabarytowych

12 kwietnia 2019

Szanowni Mieszkańcy!

Uprzejmie informujemy, że w ramach zbiórki odpadów wielkogabarytowych sprzed posesji, do odbioru wystawiamy następujące odpady: kanapy, tapczany, fotele, krzesła, stoły, wykładziny, dywany, szafki, szafy, komody, okna bez szyb, drzwi, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Odpady takie jak: zużyte opony, gruz poremontowy, styropian nie są odbierane sprzed posesji. Te odpady samodzielnie należy dostarczać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Woli Wągrodzkiej przy ul. Wiatracznej 2

Zakończenie okresu odbioru odpadów zielonych - rozpoczęcie odbioru popiołu

29 listopada 2018

Szanowni Mieszkańcy !!!

Informujemy, że z dniem 28.11.2018r. w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zakończył się odbiór odpadów zielonych natomiast od 01.12.2018r. do PSZOK można dostarczać popiół.

 

W PSZOK-u okaż dowód wpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

25 lipca 2018

 Urząd Gminy w Prażmowie informuje, że podstawą przyjęcia odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych jest okazanie aktualnego dowodu wpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. W przeciwnym wypadku odpady nie zostaną przyjęte.

Odpady zielone

4 kwietnia 2018
Przejdź do - Odpady zielone

Od kwietnia rozpoczyna się okres odbioru od mieszkańców odpadów zielonych. Od kwietnia tę frakcję odpadów można także dostarczać do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Woli Wągrodzkiej.

Nabory wniosków na odbiór, transport oraz unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Prażmów

25 stycznia 2018
Przejdź do - Nabory wniosków na  odbiór, transport oraz unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Prażmów

Urząd Gminy Prażmów informuje, iż z dniem 25.01.2018r. zakończyliśmy nabór wniosków na odbiór, transport oraz unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Prażmów.

Jenocześnie informujemy, że od dnia 26.01.2018r. rusza nabór nowych wniosków na odbiór, transport oraz unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Prażmów.

Czytaj więcej o: Nabory wniosków na odbiór, transport oraz unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Prażmów

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-04-10
Data publikacji:2015-04-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:58712