Nowe przystanki dla L17 i L19

W Ławkach, Jaroszowej Woli i Łosiu od 12.02.2024 r. (poniedziałek) na wniosek gminy Prażmów uruchomione zostaną nowe przystanki na trasach linii L17 i L19.

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie informuje:

Utworzony zostaje nowy zespół przystankowy GŁÓWNA w miejscowości Ławki składający się z przystanków:

  • GŁÓWNA 01 – zlokalizowanego przy ulicy Głównej w miejscowości Ławki przed skrzyżowaniem z ulicą Zagórną w kierunku ulicy Zagórnej. Będzie on obowiązywał jako na żądanie dla linii L19 w kierunku krańca PIECZYSKA
  • GŁÓWNA 02 – zlokalizowanego przy ulicy Głównej w miejscowości Ławki za skrzyżowaniem z ulicą Zagórną w kierunku ulicy Dziki Zakątek. Będzie on obowiązywał jako na żądanie dla linii L19 w kierunku krańca ZGODA.

Utworzony zostaje nowy zespół przystankowy LIPOWA w miejscowości Łoś składający się z przystanku:

  • LIPOWA 02 – zlokalizowanego przy ulicy Prażmowskiej w miejscowości Łoś za skrzyżowaniem z ul. Lipową w kierunku ulicy Kalinowej. Będzie on obowiązywał jako na żądanie dla linii L17 w kierunku krańca ZGODA.

Utworzony zostaje nowy zespół przystankowy KLONOWA w miejscowości Jaroszowa Wola składający się z przystanku:

  • KLONOWA 01 – zlokalizowanego przy ulicy Głównej w miejscowości Jaroszowa Wola przed skrzyżowaniem z ulicą Klonową w kierunku miejscowości Wągrodno. Przystanek będzie obowiązywał jako na żądanie dla linii L17 w kierunku krańca URZĄD GMINY.

Od 12.02.2024 r. zmieniony zostaje rozkład jazdy linii L17 i L19.